DZWONEK BEZPRZEWODOWY Z CZUJKĄ PIR GB-212 GreenBlue
A szimbólum: GB-212
A rendelkezésre álló: 20 PC-k.
Ár: 105.12
Ár: 105.12
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: GB-212
A rendelkezésre álló: 20 PC-k.
Ár: 105.12
Ár: 105.12
Urządzenie GB-212 to sygnalizator wejścia składający się z bezprzewodowego dzwonka i bezprzewodowej czujki ruchu PIR
Wykrycie ruchu przez czujkę PIR wyzwala sygnał dźwiękowy dzwonka, który można wykorzystać jako informację o wejściu lub sygnał alarmowy
Produkt znajduje zastosowanie w punktach usługowych, sklepach, w firmie, w domu
Może być użyty do zapewnienia bezpieczeństwa dzieci poprzez zainstalowanie czujki w miejscu gdzie dzieci nie powinny się znajdować
Czujka PIR wykrywa ruch ludzi i dużych zwierząt, co eliminuje występowanie fałszywych alarmów
Dzwonek (odbiornik) może współpracować maksymalnie z 8 czujkami ruchu (nadajnikami)
| Tryb sygnalizacji: | Sygnalizacja optyczno - dźwiękowa |
| Liczba dźwięków dzwonka: | 58 |
| Regulacja głośności: | 4 poziomy głośności, 25 ... 110 dB |
| Zasięg działania: | max. 150 m w terenie otwartym |
| Pasmo częstotliwości: | 433.92 MHz |
| Zasilanie: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: |
|
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | GreenBlue |
| Gwarancja: | 2 lata |
EUROELECTRONICS.EU SP. Z O.O. SP.K.
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
info@euroelectronics.pl
EUROELECTRONICS.EU SP. Z O.O. SP.K.
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
info@euroelectronics.pl