FOTOKOMÓRKA GENIUS-VEGA/BUS KOMPLET TXRX FAAC
A szimbólum: GENIUS-VEGA/BUS
A rendelkezésre álló: 5 PC-k.
Ár: 224.68
Ár: 224.68
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: GENIUS-VEGA/BUS
A rendelkezésre álló: 5 PC-k.
Ár: 224.68
Ár: 224.68
Fotokomórki przeznaczone są do współpracy z systemami automatyki bramowej
Fotokomórki GENIUS-VEGA/BUS posiadają funkcję automatycznego ustawiania w osi
Zestaw składa się z nadajnika oraz odbiornika
Z nadajnika wysyłana jest wiązka podczerwieni do odbiornika
Jeżeli w polu stworzonej bariery pojawi się obiekt (np. samochód lub człowiek) fotokomórka zareaguje wysyłając sygnał do zmiany stanu na wejściu centrali sterującej
Urządzenia są odporne na przenikanie wilgoci, wyposażone w obudowę chroniącą przed niepożądanym działaniem promieni słonecznych
| Kąt promieniowania: | ± 7 ° @ 15 m , ± 13 ° @ 5 m |
| Zasięg działania: | 15 m |
| Czas reakcji: | 20 ms |
| Zasilanie: | 24 V DC - Magistrala BUS (G-Way) |
| Pobór prądu: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.042 kg Nadajnik / Odbiornik |
| Wymiary: | 105 x 35 x 25 mm Nadajnik / Odbiornik |
| Producent / Marka: | FAAC / GENIUS |
| Gwarancja: | 2 lata |
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari, 10 - 40069 Zola Predosa BOLOGNA - Włochy
03-274 WARSZAWA
Italy
FAAC POLSKA sp. z o.o.
ul. Kopijników 12
03-274 Warszawa
Poland
faac@faac.pl