GENERATOR KOMUNIKATÓW GŁOSOWYCH INT-VMG SATEL
Symbol : INT-VMG
Dostupnost: 2 opak
Cena : 411.01
Cena : 411.01
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : INT-VMG
Dostupnost: 2 opak
Cena : 411.01
Cena : 411.01
Urządzenie INT-VMG umożliwia głośne odtwarzanie komunikatów głosowych w przypadku wystąpienia określonych zdarzeń.
| Wybrane funkcje: |
|
| Współpraca: | INTEGRA |
| Liczba wejść sterujących: | 16 |
| Sterowanie: | INTEGRA, Linie wejściowe |
| Maksymalny pobór prądu: | 500 mA |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.09 kg |
| Wymiary: | 140 x 68 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
satel@satel.pl
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl