MODUŁ KOMUNIKACYJNY ETHERNET GSM-X-ETH DO MODUŁU GSM-X SATEL
Symbol : GSM-X-ETH
Dostupnost: 4 opak
Cena : 396.25
Cena : 396.25
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : GSM-X-ETH
Dostupnost: 4 opak
Cena : 396.25
Cena : 396.25
Moduł komunikacyjny GSM-X-ETH pozwala rozszerzyć funkcjonalność modułu GSM-X o połączenie z Internetem za pośrednictwem toru Ethernet
Tor połączeniowy Ethernet może być wykorzystany równolegle do toru GPRS lub jako jego alternatywa z możliwością konfiguracji priorytetów wykorzystania obu metod transmisji
Uwaga! GSM-X-ETH wymaga do współpracy GSM-X
| Interfejs sieciowy: | RJ-45 |
| Zasilanie: | 12 V DC - Z modułu GSM-X |
| Pobór prądu: | max. 25 mA |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.026 kg |
| Wymiary: | 61 x 55 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl