GNIAZDO PRZENOŚNE PCE-2246 400 V 32 A 4P 6H IP44 / IP54
Symbol : PCE-2246
Dostupnost: 1 opak
Cena : 38.74
Cena : 38.74
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : PCE-2246
Dostupnost: 1 opak
Cena : 38.74
Cena : 38.74
| Napięcie znamionowe: | 400 V / 50 ... 60 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 32 A |
| Ilość biegunów: | 4P |
| Uziemienie: | 6h |
| Przewód elektryczny: | max. 4 x 6 mm² |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ wtyczki: | CEE |
| Klasa szczelności: | IP44 / IP54 |
| Materiał styków: | CuZn |
| Maksymalna średnica izolacji przewodu: | 20 mm |
| Waga: | 0.25 kg |
| Wymiary: | 161 x 94 x 67 mm |
| Kolor: | Czerwony |
| Producent / Marka: | PCE |
| Gwarancja: | 2 lata |
"PCE POLSKA" sp. z o.o.
ul. Podwalna 8A
58-200 Dzierżoniów
Poland
info@pce.pl
"PCE POLSKA" sp. z o.o.
ul. Podwalna 8A
58-200 Dzierżoniów
Poland
info@pce.pl