GNIAZDO PRZENOŚNE XF2165-EPN 250 V 16 A Famatel
A szimbólum: XF2165-EPN
A rendelkezésre álló: 3 PC-k.
Ár: 38.72
Ár: 38.72
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: XF2165-EPN
A rendelkezésre álló: 3 PC-k.
Ár: 38.72
Ár: 38.72
Gniazdo proste o podwyższonej szczelności i wytrzymałości
Wytrzymały dławik zapewnia uszczelnienie oraz umocowanie przewodu bez użycia narzędzi
Ergonomiczny uchwyt ułatwia wyjęcie wtyczki z gniazda
Gniazdo XF2165-EPN jest dedykowana do współpracy z wtyczkami serii XF
Wtyczka i gniazdo pracujące w parze zapewniają zachowanie klasy szczelności IP54 oraz klasy ochrony mechanicznej IK08
| Napięcie znamionowe: | 250 V, 50 / 60 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Przewód elektryczny: | max. 3 x 2.5 mm² |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | CEE 7/5 |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Poliamid 6 |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Klasa odporności mechanicznej: | IK08 |
| Kolor: | Czarny + Pomarańczowy |
| Waga: | 0.114 kg |
| Wymiary: | Ø 53 x 128 mm |
| Producent / Marka: | Famatel |
| Gwarancja: | 2 lata |
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl
