KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY BIGSTREN-19964 1/2 " BIGSTREN
Symbol : BIGSTREN-19964
Dostupnosť: 60 Ks.
Cena : 105.69
Cena : 105.69
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : BIGSTREN-19964
Dostupnosť: 60 Ks.
Cena : 105.69
Cena : 105.69
Klucz dynamometryczny przeznaczony jest do dokręcania lub odkręcania nakrętek i śrub z określonym momentem obrotowym - w zakresie 28 ... 210 Nm
Precyzyjne ustawienie momentu obrotowego dokonuje się przy pomocy pokrętła klucza i zablokowania nastawy za pomocą funkcji blokady
Jest to niezbędne narzędzie w zastosowaniach, przy których użycie zbyt dużej siły może uszkodzić lub zerwać element mocujący narażając użytkownika na czasochłonne i kosztowne czynności
Klucz posiada w zestawie 3 dodatkowe nasadki 17, 19, 21 mm oraz poziome przedłużenie zapewniające dopasowanie i łatwość użytkowania
Solidna konstrukcja wykonana z wytrzymałej stali chromowej gwarantuje długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu
Zestaw zawiera również praktyczne etui chroniące narzędzie, gdy nie jest używane
| Rozmiar: | 1/2 " |
| Moment obrotowy: | 28 ... 210 Nm |
| Długość: | 470 mm |
| Zestaw zawiera: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał: | Stal chromowa |
| Waga: | 1.27 kg |
| Wymiary: | 470 x 46 x 34 mm |
| Producent / Marka: | BIGSTREN |
| Gwarancja: | 2 lata |
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu