KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY BIGSTREN-24591 1/4 " BIGSTREN
Symbol: BIGSTREN-24591
Dostępność: 33 szt.
Cena: 90.49
Cena: 90.49
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BIGSTREN-24591
Dostępność: 33 szt.
Cena: 90.49
Cena: 90.49
Klucz dynamometryczny przeznaczony jest do dokręcania lub odkręcania nakrętek i śrub z określonym momentem obrotowym - w zakresie 2 ... 24 Nm
Precyzyjne ustawienie momentu obrotowego dokonuje się przy pomocy pokrętła klucza i zablokowania nastawy za pomocą funkcji blokady
Jest to niezbędne narzędzie w zastosowaniach, przy których użycie zbyt dużej siły może uszkodzić lub zerwać element mocujący narażając użytkownika na czasochłonne i kosztowne czynności
Solidna konstrukcja wykonana z wytrzymałej stali gwarantuje długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu
Zestaw zawiera również praktyczne etui chroniące narzędzie, gdy nie jest używane
| Rozmiar: | 1/4 " |
| Moment obrotowy: | 2 ... 24 Nm |
| Długość: | 250 ... 270 mm |
| Zestaw zawiera: | Etui |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał: | Stal |
| Waga: | 0.55 kg |
| Wymiary: | 270 x 29 x 25 mm |
| Producent / Marka: | BIGSTREN |
| Gwarancja: | 2 lata |
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu