ŁĄCZNIK BEZPOŚREDNIEGO STEROWANIA ROLETAMI SANTRA/4116-10/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
A szimbólum: SANTRA/4116-10/EPN
A rendelkezésre álló: 10 PC-k.
Ár: 46.00
Ár: 46.00
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: SANTRA/4116-10/EPN
A rendelkezésre álló: 10 PC-k.
Ár: 46.00
Ár: 46.00
Łącznik żaluzjowy dedykowany do współpracy z ramkami serii Santra
| Rodzaj urządzenia: | Łącznik bezpośredniego sterowania roletami |
| Napięcie znamionowe: | 250 V AC |
| Prąd znamionowy: | 10 A (obciążenie indukcyjne) |
| Typ złącz: | Zaciski sprężynowe |
| Zastosowanie: | Podtynkowe, Seria produktów Santra |
| Podświetlenie: | ![]() |
| Montaż: | Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne (ABS) |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0.074 kg |
| Wymiary: | 71 x 71 x 48 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Gwarancja: | 7 lat |
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl
