ŁĄCZNIK JEDNOBIEGUNOWY Z PODŚWIETLENIEM DW1AL.01/49-SIMON54 250 V 16 A
Symbol : DW1AL.01/49-SIMON54
Dostupnosť: 4 Ks.
Cena : 47.26
Cena : 47.26
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : DW1AL.01/49-SIMON54
Dostupnosť: 4 Ks.
Cena : 47.26
Cena : 47.26
Łącznik jednobiegunowy dedykowany do współpracy z ramkami serii Simon 54 Nature, Simon 54 Premium
| Rodzaj urządzenia: | Łącznik jednobiegunowy ( bistabilny ) |
| Napięcie znamionowe: | 250 V AC |
| Prąd znamionowy: | 16 A (obciążenie indukcyjne) |
| Typ złącz: | zaciski skręcane |
| Zastosowanie: | Podtynkowe, Seria produktów Simon 54, do ramek Nature, Premium |
| Podświetlenie: | dioda niebieska |
| Montaż: | Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Klasa szczelności: | IP20 / IP44 (przy zastosowaniu uszczelki ramki) |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne bezhalogenowe, PC |
| Kolor: | Czarny matowy |
| Waga: | 0.058 kg |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | KONTAKT Simon |
| Gwarancja: | 6 lat |
Karta katalogowa producenta PL
KONTAKT - SIMON S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice
Poland
info@kontakt-simon.com.pl
KONTAKT - SIMON S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice
Poland
info@kontakt-simon.com.pl