ŁĄCZNIK KRZYŻOWY DW7.01/49-SIMON54 250 V 10 A
Symbol : DW7.01/49-SIMON54
Dostupnosť: 4 Ks.
Cena : 42.36
Cena : 42.36
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : DW7.01/49-SIMON54
Dostupnosť: 4 Ks.
Cena : 42.36
Cena : 42.36
Łącznik krzyżowy dedykowany do współpracy z ramkami serii Simon 54 Nature, Simon 54 Premium
| Rodzaj urządzenia: | Łącznik krzyżowy ( bistabilny ) |
| Napięcie znamionowe: | 250 V AC |
| Prąd znamionowy: | 10 A (obciążenie indukcyjne) |
| Typ złącz: | Szybkozłącze |
| Zastosowanie: | Podtynkowe, Seria produktów Simon 54, do ramek Nature, Premium |
| Podświetlenie: | ![]() |
| Montaż: | Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Wybrane cechy: | Piktogram |
| Klasa szczelności: | IP20 / IP44 (przy zastosowaniu uszczelki ramki) |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne bezhalogenowe, PC |
| Kolor: | Czarny matowy |
| Waga: | 0.06 kg |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | KONTAKT Simon |
| Gwarancja: | 6 lat |
Karta katalogowa producenta PL
KONTAKT - SIMON S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice
Poland
info@kontakt-simon.com.pl
KONTAKT - SIMON S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice
Poland
info@kontakt-simon.com.pl
