ŁĄCZNIK SCHODOWY DW6.01/11-SIMON54 250 V 10 A
Symbol : DW6.01/11-SIMON54
Dostupnost: 12 opak
Cena : 29.96
Cena : 29.96
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : DW6.01/11-SIMON54
Dostupnost: 12 opak
Cena : 29.96
Cena : 29.96
Łącznik schodowy dedykowany do współpracy z ramkami serii Simon 54 Nature, Simon 54 Premium
| Rodzaj urządzenia: | Łącznik schodowy |
| Napięcie znamionowe: | 250 V AC |
| Prąd znamionowy: | 10 A (obciążenie indukcyjne) |
| Typ złącz: | Szybkozłącze |
| Zastosowanie: | Podtynkowe, Seria produktów Simon 54, do ramek Nature, Premium |
| Podświetlenie: | ![]() |
| Montaż: | Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Klasa szczelności: | IP20 / IP44 (przy zastosowaniu uszczelki ramki) |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne bezhalogenowe, PC |
| Kolor: | Biały (RAL 9003) |
| Waga: | 0.058 kg |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | KONTAKT Simon |
| Gwarancja: | 6 lat |
Karta katalogowa producenta PL
KONTAKT - SIMON S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice
Poland
info@kontakt-simon.com.pl
KONTAKT - SIMON S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice
Poland
info@kontakt-simon.com.pl
