MOBILNA KAMERA AHD ATE-CAM-AHD918-PL03 - 1080p 1.7 mm AUTONE
Symbol : ATE-CAM-AHD918-PL03
Dostupnosť: 11 Ks.
Cena : 198.83
Cena : 198.83
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : ATE-CAM-AHD918-PL03
Dostupnosť: 11 Ks.
Cena : 198.83
Cena : 198.83
Kamera cofania ATE-CAM-AHD918-PL03 przeznaczona jest do montażu na zewnątrz pojazdów
Interfejs AHD umożliwia transmisję analogowego, zespolonego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego
Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu
Kamera spełnia klasę szczelności IP69K
| Standard: | AHD |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Przetwornik: | 1/2.9 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 1.7 mm |
| Kąt widzenia: | 170 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 10 m |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | ≥ 50 dB |
| Wyjście wideo: | 1 Vpp / 75 Ω - Gniazdo M12, 4-pin, Kod A |
| Audio: | ![]() |
| Wybrane funkcje: |
|
| Menu ekranowe OSD: | ![]() |
| Obudowa: | Metalowa |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Kamera przeznaczona jest do montażu na zewnątrz pojazdów |
| Klasa szczelności: | IP69K |
| Zasilanie: | 12 V DC - Zasilanie kamer napięciem 12V DC bezpośrednio z rejestratora |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 70 °C |
| Waga: | 0.156 kg |
| Wymiary: | 249 x 23 x 21 mm |
| Producent / Marka: | AUTONE |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
