MODUŁ AUDIO, MIKROFON HAP120-V DAHUA
Symbol: HAP120-V
Dostępność: 5 szt.
Cena: 383.61
Cena: 383.61
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HAP120-V
Dostępność: 5 szt.
Cena: 383.61
Cena: 383.61
HAP120-V przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia i przystosowany jest do pracy z rejestratorami
Urządzenie posiada mikrofon wbudowany w estetyczną aluminiową obudowę, dzięki czemu doskonale nadaje się do aranżacji praktycznie w każdym pomieszczeniu oraz na zewnątrz
Ze względu na swoją konstrukcję, moduł idealnie nadaje się do montażu w ściankach działowych, sufitach podwieszanych, meblach biurowych itp.
| Pasmo przenoszenia: | 20 Hz ... 20 kHz |
| Powierzchnia pracy: | 5 m² |
| Regulacja wzmocnienia: | ![]() |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Pobór prądu: | 60 mA |
| Impedancja wyjściowa: | 100 Ω |
| Obudowa: | Aluminium |
| Kolor: | Srebrny |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 70 °C |
| Waga: | 0.079 kg |
| Wymiary: | Ø 35 x 50 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
