MODUŁ AUDIO REGULOWANY, MIKROFON MP-1/R
Symbol: MP-1/R
Dostępność: 14 szt.
Cena: 14.83
Cena: 14.83
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MP-1/R
Dostępność: 14 szt.
Cena: 14.83
Cena: 14.83
Zastosowanie audio w monitoringu CCTV powoduje zwiększenie skuteczności całego systemu
MP-1/R przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia i przystosowany jest do pracy z rejestratorami
Moduł został wykonany w technologii SMD i wymaga samodzielnej zabudowy np. w uchwycie do kamery
Urządzenie posiada mikrofon na przewodzie, oraz potencjometr montażowy służący do regulacji wzmocnienia
Regulacja ta jest przydatna ze względu na różne poziomy napięć wejściowych (różne czułości) układów rejestrujących dźwięk
| Pasmo przenoszenia: | 20 Hz ... 18 kHz |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | ≥ 60 dB |
| Powierzchnia pracy: | 5 ... 150 m² |
| Regulacja wzmocnienia: | 1x ... 500x |
| Impedancja wyjściowa: | 600 Ω - Kabel koncentryczny |
| Mikrofon: | na przewodzie ( 20 cm ) |
| Zasilanie: | 4 V ... 15 V DC 12 V DC (typowo) |
| Pobór prądu: | 5 mA |
| Obudowa: | ![]() |
| Wymiary: | 20 x 25 x 15 mm |
| Waga: | 0.007 kg |
| Producent / Marka: | DELTA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DELTA-OPTI Monika Matysiak
Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
