MODUŁ CZYTNIKA ZBLIŻENIOWEGO VTO4202F-MR1 DO MODUŁU VTO4202F-P DAHUA
Symbol : VTO4202F-MR1
Dostupnosť: 29 Ks.
Cena : 120.47
Cena : 120.47
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : VTO4202F-MR1
Dostupnosť: 29 Ks.
Cena : 120.47
Cena : 120.47
Moduł VTO4202F-MR1 jest przeznaczony do współpracy z modułem kamery VTO4202F-P
| Kompatybilność: | VTO4202F-P |
| Obsługa kart: | Unique EM 125kHz |
| Zasięg odczytu kart: | max. 8 cm |
| Liczba obsługiwanych kart zbliżeniowych: | 10000 |
| Praca autonomiczna: | ![]() |
| Wbudowana klawiatura: | ![]() |
| Przycisk dzwonka: | ![]() |
| Wyjście sabotażowe: | ![]() |
| Zasilanie: | 5 V DC - Dostarczane z innych modułów |
| Pobór mocy: | ≤ 1 W |
| Obudowa: | Metal + Plastik, Wodoodporna |
| Kolor: | Srebrny |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Wandaloodporna: | IK07 |
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.1 kg |
| Wymiary: | 100 x 49.9 x 28.5 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
