MODUŁ KLAWIATURY VTO4202F-MB1 DO MODUŁU VTO4202F-P DAHUA
Symbol : VTO4202F-MB1
Dostupnosť: 9 Ks.
Cena : 123.71
Cena : 123.71
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : VTO4202F-MB1
Dostupnosť: 9 Ks.
Cena : 123.71
Cena : 123.71
Moduł VTO4202F-MB1 jest przeznaczony do współpracy z modułem kamery VTO4202F-P
| Kompatybilność: | VTO4202F-P |
| Wybrane cechy: | Przycisk dzwonka - 1 szt. |
| Zasilanie: | 5 V DC - Dostarczane z innych modułów |
| Pobór mocy: | ≤ 1 W |
| Obudowa: | Metal + Plastik, Wodoodporna |
| Kolor: | Srebrny |
| Klasa szczelności: | IP65 - po dodatkowym uszczelnieniu połączenia obudowy z powierzchnią montażu np. silikonem |
| Wandaloodporna: | IK07 |
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.11 kg |
| Wymiary: | 100 x 49.9 x 30.5 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com