MODUŁ KONTROLERA DOSTĘPU MC16-PAC-EX-5 ROGER
Symbol : MC16-PAC-EX-5
Dostupnosť: 5 Ks.
Cena : 5307.38
Cena : 5307.38
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : MC16-PAC-EX-5
Dostupnosť: 5 Ks.
Cena : 5307.38
Cena : 5307.38
Kontroler MC16-PAC-EX-5 to wielofunkcyjny moduł elektroniczny, przeznaczony do stosowania w systemie RACS 5 v2, który umożliwia realizację kontroli dostępu przejścia oraz automatyki budynkowej
Uwaga!
Fabrycznie wgrana licencja obejmuje funkcjonalność dotyczącą kontroli 5 przejść oraz automatyki budynkowej
| Ilość obsługiwanych przejść: | 5 |
| Wejścia: | 30 |
| Wyjścia: | 20 |
| Ilość użytkowników: | max. 12000 - Liczba identyfikatorów |
| Ilość nośników dla identyfikatora: | 8 - Karta zbliżeniowa, PIN, odcisk palca itp. |
| Liczba uprawnień na identyfikator: | 100 |
| Pamięć bufora: | Bufor 8 000 000 zdarzeń |
| Obsługa czytników MCT: | 16 szt. |
| Podłączenia czytników: | 4 szt. - Wiegand / PRT |
| Liczba punktów logowania: | 10 |
| Liczba terminali dostępu: | 20 |
| Ilość stref dostępu: | 10 |
| Ilość stref alarmowych: | 10 |
| Liczba węzłów automatyki: | 10 |
| Współpraca z akumulatorem: | 12 V / 7 Ah |
| Komunikacja: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: |
|
| Temperatura pracy: | 5 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 95 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.14 kg |
| Wymiary: | 175 x 72 x 30 mm |
| Producent / Marka: | ROGER |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta PL
Roger sp. z o.o. sp.k.
Gościszewo 59
82-400 Sztum
Poland
roger@roger.pl
ROGER SP. Z O.O. SP. K.
ul. Gościszewo 59
82-400 Sztum
Poland
info@roger.pl