Moduł OXT mini ściemniacz 2 obwody ZigBee TUYA T266
Symbol : 61107
Dostupnost: 4 opak
Cena : 73.88
Cena : 73.88
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : 61107
Dostupnost: 4 opak
Cena : 73.88
Cena : 73.88
| Model | OXT mini ZigBee TUYA T266 |
| Technologia | ZigBee 3.0 |
| Obsługiwane obwody | 2 |
| Kompatybilność | TUYA, asystenci głosowi |
| Zasilanie | AC 100-240V |
| Maksymalna moc | 2x100W |
| Temperatura pracy | -10°C do 45°C |
| Wymiary | 45mm x 45mm x 20mm |
id3.pl sp. z o.o.
Plac Kaszubski 8/311
81-350 Gdynia
Poland
info@id3.pl
id3.pl sp. z o.o.
Plac Kaszubski 8/311
81-350 Gdynia
Poland
info@id3.pl