OBUDOWA DYSKU TWARDEGO MCE-582 SSD M.2 SATA MACLEAN
A szimbólum: MCE-582
A rendelkezésre álló: 1 PC-k.
Ár: 74.86
Ár: 74.86
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: MCE-582
A rendelkezésre álló: 1 PC-k.
Ár: 74.86
Ár: 74.86
Obudowa MCE-582 umożliwia przyłączenie do urządzenia dodatkowego dysku twardego SSD w standardzie M.2 SATA
Połączenie z urządzeniem nadrzędnym odbywa się za pomocą portu USB 3.0
Zastosowany mechanizm wysuwania dysku pozwala na prostą i szybką instalację, lub wymianę dysku w obudowie
Uwaga!
Obudowa NIE JEST kompatybilna z dyskami w standardzie M.2 PCIe / NVMe
| Obsługiwane dyski twarde: | 1 x M.2 SATA III : 2230 / 2240 / 2260 / 2280 |
| Wyjścia: | 1 x USB 3.0 Micro B, max. 5 Gb/s |
| Sygnalizacja stanu pracy: | Diody LED |
| Zasilanie: | 5 V DC - z portu USB |
| Obudowa: | Plastikowa |
| Waga: | 0.05 kg |
| Wymiary: | 118 x 40 x 9 mm |
| Producent / Marka: | MACLEAN |
| Gwarancja: | 2 lata |
EUROELECTRONICS.EU SP. Z O.O. SP.K.
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
info@euroelectronics.pl
EUROELECTRONICS.EU SP. Z O.O. SP.K.
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
info@euroelectronics.pl