ORGANIZER NA NARZĘDZIA KNO30205S Kistenberg
Symbol : KNO30205S
Dostupnosť: 58 Ks.
Cena : 14.21
Cena : 14.21
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : KNO30205S
Dostupnosť: 58 Ks.
Cena : 14.21
Cena : 14.21
KNO30205S to wygodny i użyteczny pojemnik zaprojektowany jako organizer na narzędzia
Odporny na uderzenia mechaniczne
Wszystkie produkty firmy Kistenberg zawierają przynajmniej 70% tworzywa pochodzącego z recyklingu oraz w 100% podlegają ponownemu przetwarzaniu.
| Przeznaczenie: | Organizer na narzędzia |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne - mieszanka polimerów o podwyższonej wytrzymałości |
| Kolor: | Przezroczysty (pokrywa) + Czarny |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | ![]() |
| Waga: | 0.260 kg |
| Wymiary zewnętrzne: | 290 x 185 x 50 mm |
| Wymiary wewnętrzne: | 287 x 186 x 49 mm |
| Producent / Marka: | Kistenberg |
| Gwarancja: | 2 lata |
PROSPERPLAST sp. z o.o.
ul. Wilkowska 968
43-378 Rybarzowice
Poland
info@prosperplast.pl
PROSPERPLAST sp. z o.o.
ul. Wilkowska 968
43-378 Rybarzowice
Poland
info@prosperplast.pl
