PANEL WEWNĘTRZNY M10B-X VIDOS
Symbol : M10B-X
Dostupnost: 10 opak
Cena : 925.27
Cena : 925.27
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : M10B-X
Dostupnost: 10 opak
Cena : 925.27
Cena : 925.27
M10B-X jest przeznaczony do współpracy z wideodomofonami oraz panelami zgodnymi z analogowym systemem VIDOS X
Seria wideodomofonów analogowych VIDOS X oznacza klasę premium oraz wykorzystanie najnowszych i najbardziej pożądanych przez użytkowników technologii
| Kompatybilność: | Wideodomofony analogowe VIDOS X |
| Ekran: | 7 " pojemnościowy ekran dotykowy |
| Rozdzielczość: | 1024 x 600 |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 14.5 V DC |
| Maks. prąd: | 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | 7.2 W (max) |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 40 °C |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski |
| Waga: | 0.47 kg |
| Wymiary: | 221 x 153 x 19 mm |
| Producent / Marka: | VIDOS |
| Gwarancja: | 3 lata |
Vidos sp. z o.o.
Sokołowska 44
05-806 Sokołów
Poland
biuro@vidos.pl
VIDOS SP. Z O.O.
ul. Sokołowska 44
05-806 Sokołów
Poland
info@vidos.pl