PANEL WEWNĘTRZNY M12W VIDOS
Symbol : M12W
Dostupnosť: 4 Ks.
Cena : 478.96
Cena : 478.96
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : M12W
Dostupnosť: 4 Ks.
Cena : 478.96
Cena : 478.96
M12W jest przeznaczony do współpracy z wideodomofonami oraz panelami zgodnymi z analogowym systemem VIDOS X
Seria wideodomofonów analogowych VIDOS X oznacza klasę premium oraz wykorzystanie najnowszych i najbardziej pożądanych przez użytkowników technologii
| Kompatybilność: | Wideodomofony analogowe VIDOS X |
| Ekran: | 7 " TFT LCD |
| Rozdzielczość: | 800 x 480 |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 14.5 V DC |
| Maks. prąd: | 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: |
|
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 40 °C |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski |
| Waga: | 0.28 kg |
| Wymiary: | 205 x 128 x 18 mm |
| Producent / Marka: | VIDOS |
| Gwarancja: | 3 lata |
Vidos sp. z o.o.
Sokołowska 44
05-806 Sokołów
Poland
biuro@vidos.pl
VIDOS SP. Z O.O.
ul. Sokołowska 44
05-806 Sokołów
Poland
info@vidos.pl