PASTA LUTOWNICZA EASY-PRINT/AGT-028 AG TERMOPASTY
Symbol : EASY-PRINT/AGT-028
Dostupnost: 17 opak
Cena : 26.39
Cena : 26.39
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : EASY-PRINT/AGT-028
Dostupnost: 17 opak
Cena : 26.39
Cena : 26.39
Pasta lutownicza EASY-PRINT/AGT-028 zaprojektowana z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości połączeń w projektach lutowniczych
Idealna nie tylko dla montażu elementów SMD, ale także jako niezawodne rozwiązanie w automatycznym oraz ręcznym procesie lutowania
Pasta opiera się na technologii topnika typu No Clean, co eliminuje konieczność zmywania
| Opakowanie: | Strzykawka |
| Rodzaj spoiwa: | Sn96,5Ag3Cu0,5 |
| Typ topnika: | kalafoniowy |
| Temperatura pracy: | max. 28 °C |
| Gęstość: | 4.6 g/cm3 |
| Uziarnienie: | 25-45 µm |
| Waga: | 20 g |
| Producent / Marka: | AG TERMOPASTY |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta PL
Karta katalogowa producenta EN
AG TermoPasty Grzegorz Gąsowski
ul. Kolejowa 33/E
18-218 Sokoły
Poland
biuro@termopasty.pl
AG TermoPasty Grzegorz Gąsowski
ul. Kolejowa 33/E
18-218 Sokoły
Poland
biuro@termopasty.pl