PŁYTA MONTAŻOWA DO DOCIEPLEŃ MDZ-300-KB KOPOS
Symbol : MDZ-300-KB
Dostupnost: 6 opak
Cena : 125.66
Cena : 125.66
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : MDZ-300-KB
Dostupnost: 6 opak
Cena : 125.66
Cena : 125.66
Płyta montażowa do instalowania urządzeń elektrycznych (np. oświetlenie zewnętrzne, czujki ruchu, itp.) na docieplanych elewacjach budynków o grubości od 50 do 300 mm
Przed instalacją konieczne jest przycięcie nośnika łącznie z załączoną izolacją do wymaganej długości, zgodnie z grubością warstwy izolacyjnej
| Ilość segmentów: | 1 |
| Izolacja napięciowa: | ~ 400 V |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo samogasnące |
| Kolor: | Jasny szary |
| Waga: | 0.404 kg |
| Grubość warstwy izolacyjnej: | 50 ... 300 mm |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | KOPOS |
| Gwarancja: | 2 lata |
KOPOS ELEKTRO
Giełdowa 12p
52-438 Wrocław
Poland
kopos@kopos.pl
KOPOS ELEKTRO PL SP. Z O.O.
ul. Giełdowa 12 12
52-438 Wrocław
Poland
info@kopos.pl