POKRYWA PUSZKI PRZYKRĘCANA PL-60 SIMET
Symbol: PL-60
Dostępność: 38 szt.
Cena: 1.95
Cena: 1.95
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PL-60
Dostępność: 38 szt.
Cena: 1.95
Cena: 1.95
Pokrywa licująca do puszek regipsowych
Sposób mocowania za pomocą wkrętów
| Zastosowanie: | Montaż w dedykowanych puszkach podtynkowych 60 mm |
| Sposób mocowania: | Wkręty montażowe |
| Wybrane cechy: | 2 punkty mocowania |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0.0035 kg |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm |
| Wymiary: | Ø 65 x 2 mm |
| Producent / Marka: | SIMET |
| Gwarancja: | 2 lata |
Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
sprzedaz@simet.com.pl
PRZEDSIĘBIORSTWO SIMET S.A.
al. Jana Pawła ii 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
info@simet.pl