PUSZKA PODTYNKOWA Z-60DFW
Symbol: Z-60DFW
Dostępność: 79 szt.
Cena: 1.95
Cena: 1.95
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Z-60DFW
Dostępność: 79 szt.
Cena: 1.95
Cena: 1.95
Puszka instalacyjna podtynkowa
| Ilość segmentów: | 1 |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Waga: | 0.020 kg |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm |
| Wymiary: | Ø 67 x 62 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |