PÓŁKA P19F/550*P2 550 mm
A szimbólum: P19F/550*P2
A rendelkezésre álló: 4 PC-k.
Ár: 163.52
Ár: 163.52
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: P19F/550*P2
A rendelkezésre álló: 4 PC-k.
Ár: 163.52
Ár: 163.52
Półka do szafy RACK 19", przeznaczona do montażu urządzeń nie posiadających obudowy przystosowanej do montażu w szafach RACK
Półka dedykowana do szaf Rack o głębokości 800 mm
| W opakowaniu: | 2 szt. Podana cena za opakowanie |
| Szerokość: | 19 " |
| Głębokość: | 550 mm |
| Mocowanie: | czteropunktowe |
| Zastosowanie: | Rack 19" - głębokość ≥ 600 mm |
| Waga: | 2.9 kg |
| Wymiary: | 488 x 550 x 33 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |