POZIOMICA LASEROWA BIGSTREN-24293 BIGSTREN
Symbol : BIGSTREN-24293
Dostupnosť: 39 Ks.
Cena : 95.36
Cena : 95.36
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : BIGSTREN-24293
Dostupnosť: 39 Ks.
Cena : 95.36
Cena : 95.36
Poziomica laserowa BIGSTREN-24293 o zasięgu 25 m, służy do szybkiego i łatwego wyznaczania linii poziomych i pionowych (laser krzyżowy)
UWAGA! Podczas korzystania ze źródła promieniowania laserowego należy unikać kierowania wiązki lasera w kierunku skóry i oczu
| Kolor lasera: | Zielony |
| Długość fali lasera: | 510 ... 530 nm |
| Dokładność poziomowana: | 5.1 mm / 1 m |
| Odległość robocza: | ≤ 25 m |
| Czas pracy na baterii: | 8 ... 12 h |
| Możliwość montażu na statywie: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 2 x LR6 (AA) 1.5 V (brak w zestawie) |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.216 kg |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | BIGSTREN |
| Gwarancja: | 2 lata |
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu
