PRZEWÓD CHAR-CC-1M-65W USB-C/USB-C 1.0 m Delta Multimedia
Symbol : CHAR-CC-1M-65W
Dostupnost: 78 opak
Cena : 6.64
Cena : 6.64
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : CHAR-CC-1M-65W
Dostupnost: 78 opak
Cena : 6.64
Cena : 6.64
Wysokiej jakości przewód nadaje się do szybkiej synchronizacji danych 480 Mbps i ładowania do 65W
| Przewód: | Wtyk USB-C / Wtyk USB-C |
| Materiał: | PVC |
| Długość przewodu: | 1.0 m |
| Kolor: | Biały |
| Standard USB: | 2.0 |
| Moc ładowania: | max. 65 W |
| Wybrane cechy: |
|
| Średnica kabla: | ~ 3 mm |
| Waga: | 0.023 kg |
| Producent / Marka: | Delta Multimedia |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl