PUNKT DOSTĘPOWY 4G+ LTE Cat. 6 +ROUTER ARCHER-MR600 Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz 867 Mb/s + 300 Mb/s TP-LINK
Symbol : ARCHER-MR600
Dostupnost: 3 opak
Cena : 663.29
Cena : 663.29
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : ARCHER-MR600
Dostupnost: 3 opak
Cena : 663.29
Cena : 663.29
Bezprzewodowy router ARCHER-MR600, działający zgodnie ze standardem IEEE 802.11 b/g/n/ac, umożliwia współdzielenie łącza sieciowego przez kilku użytkowników na obszarach objętych sygnałem 3G/4G
Urządzenie nie wymaga dodatkowej konfiguracji, jest gotowe do użycia zaraz po umieszczeniu w środku karty SIM i doprowadzeniu zasilania
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz , 5 GHz |
| Typ anteny: | WiFi - wbudowane , 2 x 4G LTE |
| Standardy: |
|
| Prędkość transmisji: |
|
| Porty LAN: |
|
| Czułość odbiornika: |
|
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Moc nadajnika: | max. 23 dBm |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 1.5 A (zasilacz w komplecie) |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 95 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.478 kg |
| Wymiary: | 230 x 163 x 37 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 3 lata |
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl

