PUNKT DOSTĘPOWY DS-3WAP623E-SI Wi-Fi 6, Hikvision
Symbol: DS-3WAP623E-SI
Dostępność: 2 szt.
Cena: 646.15
Cena: 646.15
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-3WAP623E-SI
Dostępność: 2 szt.
Cena: 646.15
Cena: 646.15
Punkt dostępowy DS-3WAP623E-SI rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe, w paśmie 5 GHz o prędkości 867 Mb/s oraz w paśmie 2.4 GHz o prędkości 300 Mb/s
Hikvision DS-3WAP623E-SI to urządzenie pracujące w standardzie 2x2 MU-MIMO (Multi User - Multiple Input Multiple Output)
Urządzenie jest łatwe w użyciu i zarządzaniu.
Do zastosowań zewnętrznych
| Zakres częstotliwości: |
|
| Typ anteny: |
|
| Standardy: |
|
| Prędkość transmisji: |
|
| Zabezpieczenia: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA/WPA2-PSK, WAP3 |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Moc nadajnika: | 23 dBm |
| Zasilanie PoE: | PoE (802.3af/at) |
| Zasilanie: | 48 V DC (brak zasilacza w zestawie) |
| Pobór mocy: | ≤ 14.4 W |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 55 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 5 % ... 95 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 1.1 kg |
| Wymiary: | 102 110 x 250 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 317200309 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Bezpieczne użytkowanie produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Przed rozpoczęciem korzystania z produktu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przestrzegać wszystkich zaleceń producenta.
Potencjalne zagrożenia:
Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub obrażeń ciała. Kontakt z wodą lub wilgocią może spowodować zwarcie lub porażenie prądem (dotyczy produktów elektrycznych). Nieautoryzowane modyfikacje lub naprawy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania i unieważnić gwarancję. Zagrożenie dla dzieci – produkt może zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko zadławienia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Zalecenia bezpieczeństwa:
Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Regularnie sprawdzaj stan techniczny i nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości – natychmiast przerwij użytkowanie i skontaktuj się z serwisem.
Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów.
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com