PUNKT DOSTĘPOWY NANOSTATION-M2 UBIQUITI
Symbol : NANOSTATION-M2
Dostupnost: 2 opak
Cena : 455.09
Cena : 455.09
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : NANOSTATION-M2
Dostupnost: 2 opak
Cena : 455.09
Cena : 455.09
UBIQUITI NanoStation NANOSTATION-M2 to urządzenie pracujące w standardzie 2x2 MIMO (Multiple Input Multiple Output)
Zastosowanie dwupolaryzacyjnej anteny o zysku energetycznym 11dBi oraz praca w standardzie MIMO pozwalają na zestawianie bardziej wydajnych linków
NANOSTATION-M2 jest dodatkowo wyposażony w 2 porty LAN, z których jeden oferuje funkcję zasilania PoE (PoE Output), natomiast drugi pozwala na zapewnienie dostępu do sieci kolejnemu urządzeniu bez stosowania dodatkowych switch'y.
| Zakres częstotliwości: | 2412 MHz ... 2462 MHz |
| Typ anteny: | 2Tx 2Rx MIMO 11 dBi Zintegrowana |
| Polaryzacja: | pionowa/pozioma |
| Standardy: |
|
| VSWR: | 1.6 : 1 |
| Porty LAN: | 2 x 10/100 Mbps BASE-TX (Cat. 5, RJ-45) |
| Czułość odbiornika: |
|
| System operacyjny: | AirOS |
| Tryby pracy: | Station, Station WDS, Access Point, Access Point WDS |
| Zabezpieczenia: | zabezpieczenia przeciwprzepięciowe 15kV dla toru radiowego |
| Moc nadajnika: |
|
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie poziomej (H): | 55 ° |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie pionowej (V): | 53 ° |
| Pamięć: | 32 MB SDRAM, 8 MB FLASH |
| Procesor: | Atheros MIPS 24KC, 400MHz |
| Zasilanie PoE: | ![]() |
| Zasilanie: | 24 V / 0.5 A (zasilacz w komplecie) |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 75 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 5 % ... 95 % |
| Waga: | 0.4 kg |
| Wymiary: | 278 x 80 x 59 mm |
| Producent / Marka: | UBIQUITI |
| Gwarancja: | 2 lata |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Bezpieczne użytkowanie produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Przed rozpoczęciem korzystania z produktu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przestrzegać wszystkich zaleceń producenta.
Potencjalne zagrożenia:
Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub obrażeń ciała. Kontakt z wodą lub wilgocią może spowodować zwarcie lub porażenie prądem (dotyczy produktów elektrycznych). Nieautoryzowane modyfikacje lub naprawy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania i unieważnić gwarancję. Zagrożenie dla dzieci – produkt może zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko zadławienia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Zalecenia bezpieczeństwa:
Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Regularnie sprawdzaj stan techniczny i nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości – natychmiast przerwij użytkowanie i skontaktuj się z serwisem.
Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów.
Ubiquiti International Holding B.V.
Ekkersrijt 3102
5692 CC Son
Netherlands
support@ui.com
CDR Prosta Spółka Akcyjna
ul. Władysława Pałki 15
44-240 Żory
Poland
sales@cdr.pl
