PUNKT DOSTĘPOWY PBE-M5-300 UBIQUITI
Symbol: PBE-M5-300
Dostępność: 2 szt.
Cena: 409.03
Cena: 409.03
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PBE-M5-300
Dostępność: 2 szt.
Cena: 409.03
Cena: 409.03
PowerBeam PBE-M5-300 to kompletne rozwiązanie przeznaczone do budowy mostów radiowych pracujących w paśmie 5 GHz i kompatybilne ze standardem 802.11n MIMO 2x2
Dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań, urządzenie oferuje wydajność niespotykaną w tak kompaktowych urządzeniach
Ulepszona konstrukcja pozwala skupić moc układu radiowego w węższej wiązce oraz lepiej chroni przed interferencją innych urządzeń i sieci
Obudowa wykonana z odpornego na działanie UV tworzywa zapewnia odporność na nawet najcięższe warunki atmosferyczne
Urządzenie współpracuje z platformą opartą na systemie airOS
PowerBeam PBE-M5-300 wykorzystuje technologię AirMax™ TDMA, dzięki czemu realna przepustowość osiąga 150 Mb/s, a moc nadajnika pozwala nawiązać połączenie na odległość nawet 20 km
| Zakres częstotliwości: | 5170 MHz ... 5875 MHz |
| Typ anteny: | 22 dBi Zintegrowana |
| Standardy: | 802.11a/n MIMO 2x2 |
| Prędkość transmisji: | 150 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps |
| Tryby pracy: | Access Point, Access Point WDS, Klient, Klient WDS, Router lub Bridge |
| Zabezpieczenia: | Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Moc nadajnika: | 26 dBm |
| Pamięć: | 64MB DDR2, 8MB Flash |
| Procesor: | Atheros MIPS 74KC, 560MHz |
| Zasilanie PoE: | ![]() |
| Zasilanie: | 24 V |
| Pobór mocy: | 6 W |
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 70 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 5 % ... 95 % |
| Waga: | 1.2 kg |
| Wymiary: | 325 x 325 x 256 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Bezpieczne użytkowanie produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Przed rozpoczęciem korzystania z produktu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przestrzegać wszystkich zaleceń producenta.
Potencjalne zagrożenia:
Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub obrażeń ciała. Kontakt z wodą lub wilgocią może spowodować zwarcie lub porażenie prądem (dotyczy produktów elektrycznych). Nieautoryzowane modyfikacje lub naprawy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania i unieważnić gwarancję. Zagrożenie dla dzieci – produkt może zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko zadławienia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Zalecenia bezpieczeństwa:
Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Regularnie sprawdzaj stan techniczny i nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości – natychmiast przerwij użytkowanie i skontaktuj się z serwisem.
Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów.
