PUNKT DOSTĘPOWY NS-5ACL UBIQUITI
Symbol : NS-5ACL
Dostupnosť: 46 Ks.
Cena : 265.50
Cena : 265.50
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : NS-5ACL
Dostupnosť: 46 Ks.
Cena : 265.50
Cena : 265.50
UBIQUITI NanoStation NS-5ACL to urządzenie pracujące w standardzie airMAX ac (MIMO TDMA)
Moduł radiowy wraz z anteną o zysku 13dBi, zintegrowane są w jednej kompaktowej obudowie
Urządzenie stanowi bardzo wydajne zakończenie klienckie (CPE)
Produkty airMAX ac obsługują rzeczywistą przepustowość TCP/IP do 450 Mbps - co stanowi potrojenie przepustowości standardowych produktów airMAX
| Zakres częstotliwości: | 5150 MHz ... 5875 MHz |
| Typ anteny: | MIMO TDMA 13 dBi Zintegrowana |
| Polaryzacja: | pionowa/pozioma |
| Standardy: |
|
| VSWR: | max. 1.8 : 1 |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Czułość odbiornika: |
|
| System operacyjny: | AirOS |
| Tryby pracy: | Access Point - Point to Point, Access Point - Point to Multi Point, Station - Point to Point, Station - Point to Multi Point |
| Zabezpieczenia: | Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe ± 24 kV Contact/Air (ESD/EMP) |
| Moc nadajnika: |
|
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie poziomej (H): | 45 ° |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie pionowej (V): | 45 ° |
| Pamięć: | 64 MB DDR2 |
| Procesor: | Atheros MIPS 74KC, 560MHz |
| Zasilanie PoE: | ![]() |
| Zasilanie: | 24 V / 0.5 A - Gigabit PoE (brak zasilacza w zestawie) |
| Pobór mocy: | 7 W |
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 70 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 5 % ... 95 % |
| Wybrane cechy: |
|
| Waga: | 0.177 kg |
| Wymiary: | 179 x 78 x 59 mm |
| Producent / Marka: | UBIQUITI |
| Gwarancja: | 2 lata |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Bezpieczne użytkowanie produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Przed rozpoczęciem korzystania z produktu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przestrzegać wszystkich zaleceń producenta.
Potencjalne zagrożenia:
Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub obrażeń ciała. Kontakt z wodą lub wilgocią może spowodować zwarcie lub porażenie prądem (dotyczy produktów elektrycznych). Nieautoryzowane modyfikacje lub naprawy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania i unieważnić gwarancję. Zagrożenie dla dzieci – produkt może zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko zadławienia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Zalecenia bezpieczeństwa:
Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Regularnie sprawdzaj stan techniczny i nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości – natychmiast przerwij użytkowanie i skontaktuj się z serwisem.
Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów.
Ubiquiti International Holding B.V.
Ekkersrijt 3102
5692 CC Son
Netherlands
support@ui.com
CDR Prosta Spółka Akcyjna
ul. Władysława Pałki 15
44-240 Żory
Poland
sales@cdr.pl
