PUNKT DOSTĘPOWY LOCO-M2 UBIQUITI
Symbol : LOCO-M2
Dostupnost: 17 opak
Cena : 252.62
Cena : 252.62
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : LOCO-M2
Dostupnost: 17 opak
Cena : 252.62
Cena : 252.62
UBIQUITI NanoStation LOCO-M2 to urządzenie pracujące w standardzie 2x2 MIMO (Multiple Input Multiple Output)
Zastosowanie dwupolaryzacyjnej anteny o zysku energetycznym 8dBi, oraz praca w standardzie MIMO pozwalają na zestawianie bardziej wydajnych linków
| Zakres częstotliwości: | 2412 MHz ... 2462 MHz |
| Typ anteny: | 2Tx 2Rx MIMO 8 dBi Zintegrowana |
| Polaryzacja: | pionowa/pozioma |
| Standardy: |
|
| VSWR: | 1.4 : 1 |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps |
| Czułość odbiornika: |
|
| System operacyjny: | AirOS |
| Tryby pracy: | Station, Station WDS, Access Point, AccessPoint WDS |
| Zabezpieczenia: | zabezpieczenia przeciwprzepięciowe 15kV dla toru radiowego |
| Moc nadajnika: |
|
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie poziomej (H): | 60 ° |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie pionowej (V): | 60 ° |
| Pamięć: | 32 MB SDRAM, 8 MB FLASH |
| Procesor: | Atheros MIPS 24KC, 400MHz |
| Zasilanie PoE: | ![]() |
| Zasilanie: | 24 V / 0.5 A |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 80 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 5 % ... 95 % |
| Waga: | 0.190 kg |
| Wymiary: | 179 x 80 x 60 mm |
| Producent / Marka: | UBIQUITI |
| Gwarancja: | 2 lata |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Bezpieczne użytkowanie produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Przed rozpoczęciem korzystania z produktu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przestrzegać wszystkich zaleceń producenta.
Potencjalne zagrożenia:
Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub obrażeń ciała. Kontakt z wodą lub wilgocią może spowodować zwarcie lub porażenie prądem (dotyczy produktów elektrycznych). Nieautoryzowane modyfikacje lub naprawy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania i unieważnić gwarancję. Zagrożenie dla dzieci – produkt może zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko zadławienia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Zalecenia bezpieczeństwa:
Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Regularnie sprawdzaj stan techniczny i nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości – natychmiast przerwij użytkowanie i skontaktuj się z serwisem.
Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów.
Ubiquiti International Holding B.V.
Ekkersrijt 3102
5692 CC Son
Netherlands
support@ui.com
CDR Prosta Spółka Akcyjna
ul. Władysława Pałki 15
44-240 Żory
Poland
sales@cdr.pl
