PUNKT DOSTĘPOWY RBWAPR-2ND wAP R Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mb/s MIKROTIK
Symbol: RBWAPR-2ND
Dostępność: 3 szt.
Cena: 420.64
Cena: 420.64
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBWAPR-2ND
Dostępność: 3 szt.
Cena: 420.64
Cena: 420.64
RBWAPR-2ND to mały, odporny na warunki atmosferyczne bezprzewodowy punkt dostępowy 2.4 GHz ze złączem miniPCI-e (możliwość użycia własnej karty LTE) i antenami LTE
Urządzenie jest wyposażone w jeden port Ethernet LAN 10/100 Mb/s do podłączania urządzeń przewodowych
Punkt dostępowy może być zamontowany na zewnątrz domu, w pojeździe lub w dowolnym innym miejscu, w którym istnieje potrzeba bezprzewodowego dostępu do Internetu z telefonu lub komputera
W zestawie znajduje się również podstawka, dzięki której można postawić urządzenie wewnątrz budynku, w pobliżu okna
Urządzenie posiada kilka opcji zasilania: PoE-IN 9-30 V przez port Ethernet, gniazdo zasilania DC i złącze samochodowe, co jest bardzo przydatne w przypadku urządzeń do zastosowań mobilnych np. w samochodzie, autobusie lub pociągu
Uwaga!
Ten model urządzenie nie posiada wbudowanego modemu LTE, slot na kartę SIM można wykorzystać tylko wtedy, gdy zainstalowany jest modem LTE (nie jest dołączony do produktu)
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz |
| Typ anteny: |
|
| Moc nadajnika: | max. 22 dBm @ 2.4 GHz |
| Standardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Prędkość transmisji: | 2.4 GHz : max. 300 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mb/s - Port RJ-45 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | aplikacja MikroTik |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www |
| Domyślny adres IP: | 192.168.88.1 |
| System operacyjny: | MikroTik RouterOS |
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE, FCC, IC, E-MARK, EAC, RoHS |
| Obudowa: | Zewnętrzna z tworzywa sztucznego (Odporna na warunki atmosferyczne) |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Zasilanie PoE: | Passive PoE |
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | max. 8 W |
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.214 kg (bez zestawu montażowego) |
| Wymiary: | 185 x 85 x 30 mm (bez zestawu montażowego) |
| Producent / Marka: | MikroTik |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Bezpieczne użytkowanie produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Przed rozpoczęciem korzystania z produktu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przestrzegać wszystkich zaleceń producenta.
Potencjalne zagrożenia:
Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub obrażeń ciała. Kontakt z wodą lub wilgocią może spowodować zwarcie lub porażenie prądem (dotyczy produktów elektrycznych). Nieautoryzowane modyfikacje lub naprawy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania i unieważnić gwarancję. Zagrożenie dla dzieci – produkt może zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko zadławienia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Zalecenia bezpieczeństwa:
Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Regularnie sprawdzaj stan techniczny i nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości – natychmiast przerwij użytkowanie i skontaktuj się z serwisem.
Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów.
SIA Mikrotikls
Aizkraukles iela 23
LV-1002 Riga
Latvia
sales@mikrotik.com
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mikrotīkls"
Aizkraukles iela 23
LV-1006 Riga
Latvia
support@mikrotik.com