PUNKT DOSTĘPOWY RBL41G-2AXD hAP ax lite Wi-Fi 6 2.4 GHz 574 Mb/s MIKROTIK
Symbol : RBL41G-2AXD
Dostupnost: 3 opak
Cena : 264.75
Cena : 264.75
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : RBL41G-2AXD
Dostupnost: 3 opak
Cena : 264.75
Cena : 264.75
Punkt dostępowy RBL41G-2AXD rozgłasza sieć bezprzewodową Wi-Fi 6 generacji w paśmie 2.4 GHz
Nowoczesna technologia, przystępna cena oraz skalowalność systemu sprawiają, że urządzenie doskonale nada się zarówno do użytku w domu, biurze, jak i np. w hotelu
Ponadto dzięki niewielkim gabarytom i prostocie obsługi, urządzenie jest doskonałym kompanem podróży, pozwalającym uniknąć używania sieci dla gości jeśli tylko w pokoju hotelowym znajduje się interfejs przewodowy do połączenia z Internetem
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz |
| Typ anteny: | 2 x Antena wewnętrzna |
| Standardy: | IEEE 802.11ax/n/b/g |
| Prędkość transmisji: | 574 Mb/s |
| Porty LAN: | 3 x 10 / 100 / 1000 Mbps LAN 1 x 10 / 100 / 1000 Mbps Uplink |
| Kontrolki LED: | Power, User, 3 x Ethernet, WAN |
| Czułość odbiornika: |
|
| DDNS: | ![]() |
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Aktualizacja firmware: | ![]() |
| System operacyjny: | MikroTik RouterOS |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www |
| Moc nadajnika: | max. 22 dBm |
| Zasilanie: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 70 °C |
| Waga: | 0.22 kg |
| Wymiary: | 124 x 96 x 53 mm |
| Producent / Marka: | MikroTik |
| Gwarancja: | 2 lata |
SIA Mikrotikls
Aizkraukles iela 23
LV-1002 Riga
Latvia
sales@mikrotik.com
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mikrotīkls"
Aizkraukles iela 23
LV-1006 Riga
Latvia
support@mikrotik.com
