PUNKT DOSTĘPOWY TL-EAP245 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK
Symbol: TL-EAP245
Dostępność: 4 szt.
Cena: 596.46
Cena: 596.46
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TL-EAP245
Dostępność: 4 szt.
Cena: 596.46
Cena: 596.46
Bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na ścianie lub suficie
Darmowe oprogramowanie zarządzające Omada pozwala na centralne zarządzenie siecią bezprzewodową
Przyjazny dla użytkownika tryb klastra pozwala na zarządzanie 24 urządzeniami (TL-EAP245) bez dodatkowego sprzętu lub oprogramowania
Zastosowane w urządzeniu zabezpieczenia klasy biznesowej chronią sieć WiFi przed atakami
Urządzenie pozwala na bezpieczną transmisję danych, zabezpieczoną szyfrowaniem: WEP, WPA/WPA2 oraz WPA-PSK/WPA2-PSK (64/128/152 bitów)
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ anteny: |
|
| Polaryzacja: | pionowa/pozioma |
| Standardy: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Prędkość transmisji: |
|
| Zabezpieczenia: | WEP 64/128/152-bit, WPA / WPA2-Enterprise, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Porty LAN: | 2 x 10/100/1000 Mb/s |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www, aplikacja Omada |
| Moc nadajnika: | < 20 dBm @ 2.4 GHz < 23 dBm @ 5 GHz |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie PoE: | IEEE 802.3af |
| Zasilanie: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % |
| Waga: | 0.38 kg |
| Wymiary: | 205 x 182 x 37 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 5 lat |
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl