PUNKT DOSTĘPOWY TL-WA1201 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mb/s + 867 Mb/s TP-LINK
A szimbólum: TL-WA1201
A rendelkezésre álló: 2 PC-k.
Ár: 280.20
Ár: 280.20
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: TL-WA1201
A rendelkezésre álló: 2 PC-k.
Ár: 280.20
Ár: 280.20
Punkt dostępowy TL-WA1201 rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe, w paśmie 5 GHz o prędkości 867 Mb/s oraz w paśmie 2.4 GHz o prędkości 300 Mb/s
Dzięki temu można korzystać z codziennych, mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna i przeglądanie stron internetowych, poprzez połączenie w paśmie 2.4 GHz przy jednoczesnym wykorzystaniu pasma 5 GHz do bardziej wymagających, wrażliwych na opóźnienia zastosowań takich jak transmisje strumieniowe wideo w jakości HD lub gry online
Główny obszar zastosowań tego urządzenia to małe i średnie biura oraz domki jednorodzinne i mieszkania
Obsługa standardu 802.11ac - nowej generacji połączeń bezprzewodowych
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ anteny: | 4 x Zintegrowana |
| Standardy: | IEEE 802.11 b/g/n/ac @ 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | 300 Mb/s + 867 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 10 / 100 / 1000 Mbps - LAN + Passive PoE |
| Kontrolki LED: | Power, Ethernet, 2.4 GHz WiFi, 5 GHz WiFi |
| Czułość odbiornika: |
|
| DDNS: | ![]() |
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Aktualizacja firmware: | ![]() |
| Zabezpieczenia: | WEP 64/128-bit, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www |
| Moc nadajnika: | max. 20 dBm @ 2.4 GHz max. 23 dBm @ 5 GHz |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: |
|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.3 kg |
| Wymiary: | 225 x 146 x 37 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 3 lata |
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl

