PUSZKA ELEKTROINSTALACYJNA WIELOKROTNA DO DOCIEPLEŃ KEZ-3-KB KOPOS
Symbol : KEZ-3-KB
Dostupnost: 5 opak
Cena : 123.05
Cena : 123.05
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : KEZ-3-KB
Dostupnost: 5 opak
Cena : 123.05
Cena : 123.05
Puszka elektroinstalacyjna do instalacji urządzeń na docieplanych elewacjach budynków o grubości od 100 do 250 mm
Wytrzymała konstrukcja
Eliminacja powstawania mostów cieplnych
Przy korzystaniu z zaślepki można zamontować 2 urządzenia, bez zaślepki 3 urządzenia we wspólnej ramie
| Ilość segmentów: | 2, 3 |
| Izolacja napięciowa: | ~ 400 V |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo samogasnące |
| Kolor: | Jasny szary |
| Waga: | 0.42 kg |
| Grubość warstwy izolacyjnej: | 100 ... 250 mm |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm, 71 mm |
| Wymiary: | 100 x 231 x 250 mm |
| Producent / Marka: | KOPOS |
| Gwarancja: | 2 lata |
KOPOS ELEKTRO
Giełdowa 12p
52-438 Wrocław
Poland
kopos@kopos.pl
KOPOS ELEKTRO PL SP. Z O.O.
ul. Giełdowa 12 12
52-438 Wrocław
Poland
info@kopos.pl