PUSZKA ODGAŁĘŹNA Z DŁAWNICAMI LUX-303X214/EPN IP55 Elektro-Plast
A szimbólum: LUX-303X214/EPN
A rendelkezésre álló: 14 PC-k.
Ár: 87.08
Ár: 87.08
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: LUX-303X214/EPN
A rendelkezésre álló: 14 PC-k.
Ár: 87.08
Ár: 87.08
Puszka natynkowa, izolacyjna, odgałęźna 8 - wlotowa z dławnicami bezgwintowymi
| Ilość przepustów: | 8 szt. Ø 29 mm |
| Izolacja napięciowa: | 400 V |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP55 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne (ABS) |
| Kolor: | Szary (RAL 7035) |
| Wymiary wewnętrzne: | 287 x 200 x 112 mm |
| Wymiary: | 303 x 214 x 123 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta PL
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl