PUSZKA PODTYNKOWA POCZWÓRNA P-4X60-D SIMET
A szimbólum: P-4X60-D
A rendelkezésre álló: 8 PC-k.
Ár: 42.23
Ár: 42.23
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: P-4X60-D
A rendelkezésre álló: 8 PC-k.
Ár: 42.23
Ár: 42.23
Puszka instalacyjna podtynkowa
Puszka jest wykonana z tworzywa bezhalogenowego, samogasnącego, przeznaczona do montażu w ścianach pustych (karton-gips, regips)
Możliwy montaż pionowy lub poziomy
| Ilość segmentów: | 4 |
| Klasa szczelności: | IP30 |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | bezhalogenowy i niepalny |
| Kolor: | Niebieski |
| Waga: | 0.17 kg |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm |
| Wymiary: | 286 x 71 x 63 mm |
| Producent / Marka: | SIMET |
| Gwarancja: | 2 lata |
Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
sprzedaz@simet.com.pl
PRZEDSIĘBIORSTWO SIMET S.A.
al. Jana Pawła ii 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
info@simet.pl