PUSZKA PODTYNKOWA S-60GFW SIMET
Symbol: S-60GFW
Dostępność: 61 szt.
Cena: 2.95
Cena: 2.95
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S-60GFW
Dostępność: 61 szt.
Cena: 2.95
Cena: 2.95
Puszka instalacyjna podtynkowa
Puszka posiada konstrukcję szeregową dającą możliwość łączenia w wielokrotne bloki puszek
| Ilość segmentów: | 1 |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Waga: | 0.024 kg |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm |
| Wymiary: | 84 x 65 x 80 mm |
| Producent / Marka: | SIMET |
| Gwarancja: | 2 lata |
Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
sprzedaz@simet.com.pl
PRZEDSIĘBIORSTWO SIMET S.A.
al. Jana Pawła ii 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
info@simet.pl