PUSZKA PODTYNKOWA Z-60DW SIMET
Symbol : Z-60DW
Dostupnost: 10 opak
Cena : 3.01
Cena : 3.01
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : Z-60DW
Dostupnost: 10 opak
Cena : 3.01
Cena : 3.01
Puszka instalacyjna podtynkowa
Puszka jest wykonana z tworzywa bezhalogenowego, samogasnącego
| Ilość segmentów: | 1 |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | bezhalogenowy i niepalny |
| Kolor: | Niebieski |
| Waga: | 0.023 kg |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm |
| Wymiary: | Ø 66 x 63 mm |
| Producent / Marka: | SIMET |
| Gwarancja: | 2 lata |
Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
sprzedaz@simet.com.pl
PRZEDSIĘBIORSTWO SIMET S.A.
al. Jana Pawła ii 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
info@simet.pl