RADAR MIKROFALOWY ITSJC-2303-DC12 DAHUA
Symbol : ITSJC-2303-DC12
Dostupnosť: 1 Ks.
Cena : 2798.23
Cena : 2798.23
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : ITSJC-2303-DC12
Dostupnosť: 1 Ks.
Cena : 2798.23
Cena : 2798.23
Dahua DHI-ITSJC-2303-DC12 to radar 79 GHz do szlabanów, przeznaczony do wykrywania pojazdów i osób oraz zapobiegania uderzeniu ramienia w przeszkodę. Zasięg i szerokość detekcji są regulowane (osobno dla strefy detekcji i strefy antyzgnieceniowej), a uruchomienie i aktualizacje mogą być realizowane przez port szeregowy lub aplikację mobilną (przez połączenie Wi-Fi). Integracja z kamerą odbywa się przez RS-485, co umożliwia podgląd parametrów i logów radaru w interfejsie kamery.
Radar potrafi z dużą dokładnością określić położenie obserwowanego obiektu oraz pokonaną przez niego trasę
| Zastosowanie: | Zabezpieczenie antyzgnieceniowe dla szlabanów DAHUA |
| Rodzaj czujnika: | Mikrofala (MW) |
| Zasięg: | 6 m - Detekcja , 2 m - Strefa antyzgnieceniowa |
| Kąt detekcji: | ± 10 ° (pion) , ± 36 ° (poziom) |
| Regulacja czułości: | ![]() |
| Interfejs sieciowy: | Wi-Fi |
| RS-485: | ![]() |
| Pasmo częstotliwości mikrofal: | 77 ... 81 GHz |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 9 ... 12 V DC / 250 mA |
| Pobór mocy: | max. 3 W |
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 85 °C |
| Kolor: | Czarny |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Klasa odporności mechanicznej: | ![]() |
| Waga: | 0.07 kg |
| Wymiary: | 96 x 60 x 16.4 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 2 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com

