ROUTER MOBILNY, MODEM 4G LTE TL-M7450 Wi-Fi 300 + 867 Mb/s TP-LINK
Symbol : TL-M7450
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 597.19
Cena : 597.19
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : TL-M7450
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 597.19
Cena : 597.19
Przenośny hotspot LTE
TL-M7450 obsługuje najnowszą generację połączeń 4G FDD/TDD-LTE, dzięki czemu zapewnia bezproblemowe połączenie z Internetem w większości krajów i regionów
Urządzenie umożliwia łatwe udostępnianie połączenia sieciowego do 32 urządzeń jednocześnie
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ anteny: | 1 x WiFi - Antena wewnętrzna , 1 x 4G LTE - Antena wewnętrzna |
| Standardy: | IEEE 802.11 b/g/n - 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/n/ac - 5 GHz, 4G LTE, 3G DC-HSPA+/HSPA/UMTS |
| Prędkość transmisji: |
|
| Typ sieci: |
|
| Porty LAN: | ![]() |
| Porty: |
|
| Czułość odbiornika: |
|
| Moc nadajnika: | < 20 dBm @ 2.4 GHz < 23 dBm @ 5 GHz |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: |
|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 35 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.14 kg |
| Wymiary: | 112 x 66 x 16 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 3 lata |
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
