ROZDZIELNICA NATYNKOWA 12-MODUŁOWA LE-135421 Practibox S LEGRAND
A szimbólum: LE-135421
A rendelkezésre álló: 3 PC-k.
Ár: 103.44
Ár: 103.44
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: LE-135421
A rendelkezésre álló: 3 PC-k.
Ár: 103.44
Ár: 103.44
Rozdzielnica elektryczna natynkowa 1-rzędowa 12-modułowa
| Sposób mocowania: | Natynkowe |
| Liczba montowanych modułów: | 12 x 1 rząd, 17.5 mm |
| Odległość między wspornikami TH 35: | ![]() |
| Przezroczyste drzwi: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Wyposażenie: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo samogasnące |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP40 |
| Klasa odporności mechanicznej: | IK07 |
| Zgodność z normami: | IEC/EN 62208, IEC/EN 61439-3 |
| Waga: | 0.85 kg |
| Wymiary: | 328 x 236 x 110 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
