ROZDZIELNICA PODTYNKOWA 5-MODUŁOWA ELEGANT-1X5/PT/W/EPN Elektro-Plast
A szimbólum: ELEGANT-1X5/PT/W/EPN
A rendelkezésre álló: 5 PC-k.
Ár: 43.37
Ár: 43.37
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: ELEGANT-1X5/PT/W/EPN
A rendelkezésre álló: 5 PC-k.
Ár: 43.37
Ár: 43.37
Rozdzielnica elektryczna podtynkowa 1-rzędowa 5-modułowa
| Sposób mocowania: | Podtynkowa |
| Liczba montowanych modułów: | 5 x 1 rząd, 17.5 mm |
| Odległość między wspornikami TH 35: | ![]() |
| Przezroczyste drzwi: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Wyposażenie: | zacisk kablowy 2 x 10 mm² |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP40 |
| Klasa odporności mechanicznej: | ![]() |
| Zgodność z normami: | IEC/EN 62208, IEC/EN 60670-24 |
| Waga: | 0.24 kg |
| Wymiary: | 116 x 156 x 102 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast |
| Gwarancja: | 2 lata |
WAGO ELWAG sp. z o.o.
ul. Piękna 58A
50-506 Wrocław
Poland
info@wago.com
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl

