Rejestrator BCS FLEX BCS-F-NVR7004
Symbol : 47748
Dostupnosť: 0 Ks.
Cena : 9679.82
Cena : 9679.82
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : 47748
Dostupnosť: 0 Ks.
Cena : 9679.82
Cena : 9679.82
| Nazwa | Szczegóły |
| Nazwa Urządzenia | BCS-F-NVR7004 |
| Linia produktowa | BCS FLEX |
| NDAA | National Defense Authorization Act |
| System | IP |
| Zastosowanie | Rejestrator IP z procesorem Intel Core I7 i systemem operacyjnym Linux |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 70 |
| Dyski | 4 |
| Pojemność dysku | 24 TB |
| Typ RAID | 0/1/5/10 |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, terminarz |
| Pasmo wejściowe | 2.5Gbps |
| Pasmo wyjściowe | 2.5Gbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.264 |
| Wyjście HDMI | HDMI 4K |
| Wyjście VGA | VGA |
| Wyjście DisplayPort | DisplayPort 4K |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 3840×2160 |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9/16/25/36/64 |
| Odtwarzanie | 1/4/8/16/32/64/70 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Interfejsy | 5×USB2.0, 3×USB3.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | Realtek® Audio CODEC, High Definition Audio, 2/4/5.1/7.1-channel |
| Alarm | Detekcja ruchu, IVS |
| Obsługa | Local CMS BCS Manager |
| Sieć | 1×RJ-45 10/100/1000/2500Mbps (opcjonalnie dwie karty sieciowe) |
| Zgodność | ONVIF, obsługa kamer innych producentów |
| Zasilanie | 240V AC |
| Pobór mocy (bez dysków) | max 500W |
| Obudowa | 2U |
| Wymiary (W×D×H) | 440x385x100mm |
BCS Sp. z o. o.
Modularna 11
02-238 Warszawa
Poland
info@bcs.pl
BCS Sp. z o. o.
Modularna 11
02-238 Warszawa
Poland
info@bcs.pl